Zákaznická podpora: info@bilatlapka.cz

5 second fix

Kód: 302-53
300 Kč –74 %
1V6A8890
300 Kč –74 % 79 Kč 65 Kč bez DPH
Skladem - ihned expedujeme (> 10 ks)

Prasklé sklo, plast, dřevo, kov nebo textil. Opravné pero 5 second fix s UV lampou si se vším poradí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevyhazujte rozbité a prasklé věci, opravte je efektivně, snadno, rychle a bez nepořádku s opravným perem 5 second fix s UV lampou.

Hlavní výhody:

  • slepí téměř cokoli
  • jednoduché použití
  • nedělá nepořádek

 

5 second fix opraví téměř cokoli

Potřebujete opravit rozbité dětské hračky, slepit polámané brýle nebo prasklou skleničku, opravit prasklé ucho u své oblíbené kabelky, přilepit odpadlý kamínek zpátky k prstenu, zacelit prasklý provaz atd.? Zapomeňte na obyčejná lepidla, se kterými se často špatně manipuluje a ne vždy se podaří zacílit lepidlo přesně tam, kam potřebujete. Pořiďte si opravné pero 5 second fix s UV lampou, které zafixuje, vyplní, utěsní a opraví prakticky cokoli. 5 second fix dokáže spojit plasty, dřevo, sklo, textilie atd.

 

Snadná a rychlá oprava bez nepořádku

5 second fix je vlastně vysoce výkonná tekutá plastová svařovací směs zabalená do úhledné podoby pera. Použití je velmi snadné. Stačí pouze nanést speciální roztok z pera na povrch rozbitého předmětu a svařit ho UV světlem z pera. Vše drží a spravený předmět je připravený k dalšímu použití. Roztok, který fix obsahuje, můžete brousit i přetírat, takže na předmětech nemusí být oprava vůbec poznat. Před začátkem opravy doporučujeme důkladně odmastit povrch spravovaného předmětu. Opravné pero je lehké a snadno se vám vejde třeba do kapsy, takže ho můžete vzít s sebou i na cesty.

 

Specifikace:

  • obsah: 4 g
  • rozměry: 13,5 cm
  • nevhodné pro děti do 3 let
  • zamezte kontaktu s očima a pokožkou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: