Designový pepřový sprej pro dámy, které chtějí být v bezpečí

Cítit se v bezpečí je dnes základní potřebou snad každého z nás. Dnešní svět je však bohužel plný nejrůznějších nástrah, které si klademe především my lidé. Vyššímu riziku nebezpečí, především znásilnění a přepadení, jsou vystaveny ženy. Něžné pohlaví je natolik zranitelné, že si to na něj může kdejaký kriminálník a násilník zkusit. Jak se bránit?

Nebezpečí na nás může číhat za každým rohem

Krádeže, znásilnění, přepadení, napadení, vraždy a trestné činy různého druhu jsou ve zprávách a jakýchkoliv médiích denním chlebem. Bohužel! Potenciální nebezpečí na nás číhá nejen ze strany lidí ale také zvířat. I takové nešťastné případy se stávají a napadení třeba takovým psem, je rovněž velmi nebezpečné. Je třeba si uvědomit, že tyto životu ohrožující situace mohou potkat i vás a není dobré se domnívat, že vám se to nemůže stát. Existuje pravidlo: „Kdo je připraven, není překvapen“, platí i v případě sebeobrany. Nemusíte nutně ovládat nějaké to bojové umění, stačí si pořídit prostředky, kterými se lze bránit za jakékoliv situace. Pro ženy i muže, mladé i staré je nejpraktičtější pořízení pepřového spreje. Nejlepší obrana je rychlá a nečekaná. Právě pepřový sprej je i ze strany policie považován za velmi dobrý obranný nástroj, což si můžete přečíst zde

Co se děje s útočníkem, když na něj použijete pepřový sprej?

Po účinném zásahu se dostaví okamžitý výsledek. Útočníka bude pálit celý obličej, rovněž v nose, v ústech. Způsobí kašel, dušnost, slzení a hlavně oslepnutí. Nebude schopen oběť, tedy vás pronásledovat a vy budete mít prostor pro útěk. Špatné vidění může přetrvávat až hodinu po zásahu.

Proč pepřový sprej?

Pepřový sprej je oblíbenou obrannou pomůckou zejména pro svou velikost. Je natolik skladný, že se vejde do jakékoliv kabelky nebo kapsy. Ženy nosí v kabelce nejrůznější drobnosti a nezbytnosti, právě pepřový sprej by měl být součástí každé takové. Provedení našeho pepřového spreje je naprosto nenápadné. Atraktivní design a elegantní provedení vypadá jako rtěnka nebo parfém. Vybírat můžete ze 4 barevných esteticky povedených variant (růžové, oranžové, stříbrné a fialové) doplněných o kamínky ve tvaru srdce.

Naše pepřové spreje nevzbudí žádnou pozornost a v případě potřeby spolehlivě neutralizují protivníka, ať už se jedná o člověka nebo zvíře. Maximální koncentrace paralyzující látky udolá i osoby se sníženým prahem bolesti. Účinky jsou dočasné, nikoliv trvalé.

„Začala jsem chodit na vysokou školu do Prahy. Pro holku z malé vesnice byla Praha obrovská změna. Když jsem se stěhovala na kolej, naši mně přibalili i vás pepřový sprej. Musím říct, že jsem jej naštěstí zatím nepoužila, ale nosím jej neustále u sebe v kabelce nebo kapse. Kolikrát jsem měla pocit, že jej budu muset použít, protože ulicemi se pohybují všelijaká individua. S vaším pepřovým sprejem mám mnohem větší jistotu, že se budu moct bránit, kdyby náhodou. Je to nejen moje psychická podpora a zaručená ochrana, u které vím, že v případě použití funguje,“ řekla nám studentka Hanka z Malenovic.

„Bohužel jsem byla cestou z práce přepadena na vlakovém nádraží. Měla jsem tehdy obrovské štěstí, protože útočníka vyrušili kolemjdoucí a on dostal strach a utekl. Vše se odehrálo tak rychle, že ani nevím, kdo to byl a zda totéž náhodou neudělal někomu jinému. Třepu se ještě teď, když si na to vzpomenu a zároveň si uvědomuji, jak by to třeba mohlo dopadnout, kdyby zrovna nešel nikdo kolem. Raději na to ani nemyslet, ale ihned po této zkušenosti jsem si na bilatlapka.cz koupila pepřový sprej. Od té doby se bez něj nehnu a vím, že když se něco podobného bude opakovat, už budu připravená. Doufám, že jej nebudu muset použít, ale v každém případě si říkám, že kdybych jej už tehdy tomu „hajzlovi“ nastříkala do obličeje, snad by si vzal ponaučení a už nikdy by to na někoho nezkusil,“ podělila se s námi o svou zkušenost paní Silvie z Brna.

„Šla jsem na procházku se svou dcerou a naší čivavou Kesi. Jako obvykle jsme vyrazily směr park, kde se Kesinka více proběhne. Z ničeho nic kolem nás proběhl pes neznámého plemene a začal na Kesi nejdříve štěkat, ona tím, jak je malá začala štěkat o to intenzivněji a já tušila, že je zle. Pes zaútočil. V tu chvíli jsem v rychlosti vytáhla z kabelky pepřový sprej, který jsem si u vás z preventivních důvodů pořídila. Už jsem totiž byla poučená od jiných chovatelů malých pejsků. Vystříkla jsem na to psisko pepřák, chytla Kesi a utíkala pryč. Bušilo mi srdce, bála jsem se o Kesi, malou i o sebe. Ani nevím, co bylo se psem dál, vůbec jsem se neohlížela a utíkala pryč. Doufám, že podobná situace na nás už nečeká. Nicméně po této zkušenosti jsem si pořídila další pepřový sprej. Jsem toho názoru, že jej nikdy není dost,“ takto to vidí paní Kateřina ze Zlína.

Obstarejte si náš pepřový sprej a noste jej neustále u sebe. Myslete na svou bezpečnost a neponechávejte nic náhodě. Pouhých 99 Kč vám může zachránit třeba i život. Mrkněte také do naší kategorie sebeobrana, kde máme i další potřeby, jako jsou teleskopické obušky, slzné plyny apod.

POZOR: V případě, že by nastala situace náhodného zasažení očí pepřovým sprejem, co nejdříve je vypláchněte proudem studené vody. Pokud jej omylem nadýcháte, rozhodně zůstaňte na čerstvém vzduchu, dokud nepominou jeho účinky. Při přetrvávajících obtížích vyhledejte lékařskou pomoc.