Jak to pořádně roztočit? Hra Twister je zaručená zábava

Zima teprve začala a před námi je několik měsíců provázející dlouhé a chladné večery. Takové večery, kdy toho venku nejde nic moc dělat. Mnohé aktivity, kterým jsme se doposud věnovali, je potřeba odložit na jaro, kdy bude zase příznivější počasí. Jak ale dlouhou zimu přečkat a jak se zabavit?

Dlouhá zima nemusí být nuda

Plán na zimu se může různit. Někteří v tom mohou mít již jasno a jejich hlavní program bude spočívat v činnostech, které zahrnují zalézt si do postele, pustit si dobrý film, přečíst knížku, zahrát hru na počítači, projet všechny sociální sítě apod. Všechny tyto aktivity jsou však poněkud individuální. Není nic lepšího, než volné chvíle strávit s rodinou a přáteli. A ideálně u nějaké té společenské hry. Může to znít jako klišé, ale pravda je taková, že nic vás nestmelí tolik, jako chvíle u nějaké to dobré hry, u které se pořádně zasmějete a zabavíte. Vždyť smích léčí a v dnešní uspěchané a stresové době jej máme často velmi málo. Udělejte si tedy čas i na takové okamžiky, při kterých zapomenete na běžné starosti a hlavně je prožijete s těmi, jež jsou vám nejbližší.

Twister – pro malé i velké

Jednou z velmi dobrých a oblíbených společenských her je twister. Jedná se o klasickou zábavu pro rodinné večery s dětmi, ale i aktivitu na každý menší mejdan nebo párty s přáteli. O novinku sice nejde a jistě jste již o této hře alespoň něco slyšeli, na druhou stranu vás nemůže zklamat.

Společenská hra twister je kontaktní hrou. Je založená na tom, že se do sebe hráči postupně zamotávají a nakonec všichni spadnou na jednu hromadu. Jde o to, nakolik jste pružní a schopní reagovat na situace, které se v průběhu hry vyvrbí. Takže se nejen pořádně nasmějete, ale také protáhnete svá těla. A takovou rozcvičku potřebujeme snad každý z nás. V zimě, kdy je pohybu méně, o to více.

Jak Twister vypadá a jak se hraje?

Pro ty, co nevědí, jaký je princip této hry, vše vysvětlíme. Twister se skládá z hracího pole, na kterém se vyskytují barevné kruhy ve čtyřech barvách – červené, žluté, modré a zelené. Od každé barvy je v hracím poli šest koleček. Další součástí je ruleta, kde jsou také vyobrazena políčka ve stejných barvách, jako jsou v hracím poli. Nesmí chybět informace - LN (levá noha), PR (pravá ruka), PN (pravá noha) a LR (levá ruka). Ruletu stačí pouze roztočit a poté umístit ruku, či nohu na daný barevný kruh. Cílem je vystrčit protihráče z herního pole, udržet rovnováhu a zůstat na vyznačených polích.

Během této hry se budete vzájemně mačkat a snažit se překonávat překážky v podobě svých spoluhráčů. Twister se dá hrát již ve dvojících, ale větší sranda je samozřejmě tehdy, kdy se zábavy účastní více osob. Výhodou je fakt, že se dá hrát doma i venku.

„Pořídili jsme hru Twister dětem na Vánoce. Ještě ten večer jsme si ji všichni vyzkoušeli. Tolik jsme se nasmáli, že ji od té doby hrajeme pravidelně vždy, když si chceme udělat společný rodinný večer. Několikrát jsme Twister vytáhli i tehdy, když k nám na návštěvu dorazili přátelé. Je u ní prostě a jednoduše kopa sranda, která v dnešní době chybí. Určitě by si tuto hru měli všichni domů pořídit,“ sdělila nám paní Jarka z Prahy.

„Pořádali jsme silvestrovský mejdan pro kamarády. Věděli jsme, že o hudbu a jídlo nebude nouze, ale chtěli jsme ještě nějakou pojistku pro případ, kdybychom se málo bavili. Hledali jsme nějaké reference na dobré společenské hry a zaujal nás Twister. Na bilatlapka.cz jsme Twister objednali za skvělou cenu. A byla to dobrá volba. Zábava nevázla, ale když jsme tuto hru vytáhli, bavili jsme se ještě více. Popadali jsme se za břicha od smíchu a na celý večer bylo o program postaráno. Je to každopádně skvělá hra na každou párty“, napsali nám Hanka a Petr z Chomutova.

„Byli jsme u známých s dětmi na pravidelné návštěvě. Dospělí se tradičně sešli v obývacím pokoji, děti si hrály v pokojíčku. Když jsme od tama odcházeli, celou cestu domů naše děti nemluvili o ničem jiném, než o hře Twister, kterou se u známých s dalšími dětmi bavili. Nedali nám pokoj do té doby, než jsme tuto společenskou hru u vás objednali. Konečně ji máme i my doma a velmi často si ji s dětmi zahrajeme. Určitě doporučujeme všem, je to skvělá zábava,“ podělil se s námi o svou osobní zkušenost pan Jarda z Chvalíkovic.

Při hře Twister si protáhnete celé tělo a zajistíte skvělý program na párty i večer s rodinou. U nás jej nyní nabízíme za skvělou cenu, pouze 219 Kč. Pokud ještě nemáte nakoupeny všechny vánoční dárky, právě tato společenská hra je skvělým tipem na dárek pro děti i celu rodinu.