Jak vyřešit venčení pejska v bytě? S psí toaletou je to jednoduché!

Pejskové se už dávno stali součástí našich domácností. Mnozí z nás je neberou jen jako hlídače a domácí mazlíčky, ale rovnou jako plnohodnotné členy rodiny. Pes je tím nejvěrnějším přítelem, který umí neskutečně projevit svou lásku. Soužití s ním rozhodně není nuda a život je hned mnohem veselejší. I vy jste již nějaký čas toužili po novém mazlíčkovi a nyní jste si splnili sen?

Výchova začíná

S příchodem tohoto mrňouska nastává radostný čas plný lásky a dobrodružství, ale rovněž starosti navíc. Je potřeba tohoto nevinného tvorečka vychovat a naučit jej poslušnosti. Doslova noční můrou na počátku tohoto období bývá pro mnohé chovatele problém s venčením. Štěňátko je při odběru ještě natolik malinké, že nemá nad vyměšováním velkou kontrolu. Proto je potřeba, abyste byli předvídaví a byli vždy připraveni. Důležitým bodem té správné výchovy je naučit pejska, aby i on uměl chodit na záchod a nedělal loužičky a bobky po celém bytě.

Stěně potřebuje na záchod mnohem častěji

Pamatujte, že s malým štěňátkem je to podobné jako s malými dětmi. Prostě a jednoduše se potřebuje venčit častěji, protože zatím ještě nemá vytrénované svěrače a nevydrží tak dlouho. Obecně platí, že tříměsíční štěňátko by mělo vydržet bez venčení zhruba 3 hodiny. Vystihnout, kdy je ta správná chvíle, není až tak složité.  Vezměte pejska vyvenčit vždy, když:

  • se probudí,
  • se nají,
  • popřípadě, když si delší dobu hraje.

Důležité je vědět, že tento domácí mazlíček se čistotě naučí klidně i ve 3 měsících, stejně tak po roce. Buďte trpěliví, shovívaví, zároveň také důslední.

Připravte pejskovi doma vlastní toaletu

Chodit s pejskem ven cca co 3 hodiny je docela náročné. Navíc někdy ani není kam. V případě, že nebydlíte v domečku se zahrádkou, ale v bytě a nehodláte pokaždé vycházet někam před panelák nebo do parku, ideální řešení nabízí záchody pro psy. Toto WC vám ušetří spoustu času, starostí a váš pejsek nebude vystresován, když se mu bude chtít a vy zrovna nebudete doma.

K dostání máme domácí psí záchod Puppy Potty Pad a Puppy Potty Patch, ve dvou velikostech pro malé a větší psi, jež vám zajistí čistý domov. Vašemu čtyřnohému kamarádovi poskytne okamžitou úlevu.

Podle zmíněných tří zásad jej tedy vždy doneste na tuto toaletu a vyčkejte, než se vyprázdní. Jakmile tak učiní, ihned jej pochvalte. Klidně to přehánějte, protože chválení je základ úspěchu. Štěňátko si zapamatuje, že takto je to správně a bude se snažit svou potřebu vykonat opakovaně právě zde.

Proč zvolit psí toaletu Puppy Potty Pad a Patch?

Naše psí toaleta funguje na inovativním způsobu. Skládá se z 3 vrstev tak, aby se na WC pejsek vyprazdňoval, zároveň byla zajištěna maximální hygiena v bytě. První vrstvu tvoří umělý trávník. Ten je antimikrobiální, odolný vůči zápachu a uvolňují se z něj organické vůně, což psa přitahuje. Pejsek se totiž obecně venčí především na trávník. Proto je i učení štěňátka na toaletu rychlé a snadné. Další vrstvou je plastová mřížka, skrze kterou moč proteče do spodního sběrného zásobníku. Poslední vrstvou je onen sběrný zásobník, jež vám ulehčí práci s úklidem. Tato toaleta neprotéká a zabraňuje zápachu.

A jak to vidí chovatelé, kteří mají s naší psí toaletou zkušenost?

Ptáte se, zda náš záchod pro psy opravdu funguje, tak jak má a pejsek se venčí opravdu pouze na něj? Nebudeme vás dále zatěžovat dalšími obecnými informacemi. Proto jsme poprosili naše zákazníky o názor, a kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.

„Pořídili jsme si do domečku štěňátko Jorkšírka. Prvotním plánem bylo naučit Jesinku venčit venku. Jenže zrovna začínalo chladné počasí a jen, co jsem s ní rychle vyběhla na zahrádku, třepala se zimou a absolutně se nechtěla venčit. Doslova jsem jí musela prosit. I pro mě to bylo utrpení a co potom ty večery a noci!? Po 2 dnech snahy chození ven jsem si uvědomila, že takto to v žádném případě nepůjde. Začala jsem hledat na internetu, jak naučit štěně venčit doma a narazila jsem na vaše stránky bilatlapka.cz, kde jsem objevila psí toaletu Puppy Potty Pad. Ihned jsem jí objednala. Do 2 dnů dorazila a já začala Jesinku učit venčit na tento psí záchod. Velmi rychle pochopila, kam vlastně může. Ani nevíte, jak se mi ulevilo a určitě i Jesince. WC se perfektně čistí, prostě vše funguje perfektně. Určitě doporučuji i ostatním chovatelů,“ podělila se s námi o svou zkušenost paní Kamila z Ostravy.

„Děti si strašně přály pejska a přísahaly, že se o něj budou starat a chodit s ním ven. Jelikož bydlíme v bytě, přesvědčovaly nás, že když bude potřebovat vyvenčit, budou se v péči střídat a vždy s ním některý z nich odběhne před panelák. Doslova nás ukecaly, štěňátko si samy vybraly a zanedlouho už bylo u nás doma. Jenže jak už to s dětmi bývá, do venčení se jim moc nechtělo. Náš malý Toníček (jak jsme jej pojmenovali) dělal v bytě jednu loužičku za druhou, tam zase bobek a jediná, kdo s ní chodil ven, jsem nakonec byla já. Moje trpělivost krátce na to přetekla. Proto jsme začali uvažovat nad jiným řešením - naučit jej na noviny, později plenku. Řeknu vám to na rovinu. Šílela jsem z toho, jak je to nehygienické. Koupila jsem u vás psí toaletu a ihned jsem poznala, že to byl naprosto ideální krok. Toníček se na WC rychle naučil, nikde jinde v bytě se už nevenčí a musím uznat, že nejde nic cítit. Každý den večer jen vyprázdním zásobník, umyju, vše máme krásně čisté, voňavé. Jsme naprosto spokojení a jsme přesvědčení, že další chovatelé také budou,“ napsala nám paní Kateřina z Pardubic.

Rodina pana Davida z Přerova je s naší psí toaletou rovněž spokojená. Zanechala nám následující zkušenost: „Pořídili jsme si do bytu fenku Labradora – Vikinku. Vzal jsem si kvůli ní 14 dní dovolenou, abych ji naučil venčit. Podotýkám, že venku. Byla poměrně dost šikovná, rychle to chápala, ač sem tam nějakou tu loužičku v bytě udělala, postupně se zlepšovala a už to bylo na velmi dobré cestě. Po 14 dnech jsem však musel do práce, stejně tak manželka, děti do školy a Vikinka zůstala sama. Když jsme se všichni vrátili domů, čekalo nás překvapení v podobě loužiček a hromádek. Bylo nám jasné, že to prostě nevydrží.  Noviny nebo plenku jsme zavrhli ihned. Hledali jsme jiné řešení a našli psí toaletu. Na bilatlapka.cz ji měli za velmi dobrou cenu a potěšila nás nabídka WC pro větší psy. Takže jsme objednali a začali učit Vikinku venčit, jak ven, tak na její novou toaletu. Určitě to bylo dobré rozhodnutí, protože teď víme, že když není nikdo z nás doma, nemusí se Viki trápit, když se jí chce. A my máme klid, že při příchodu domů nás nečeká žádné nepříjemné překvapení. Toaleta se jednoduše čistí, je opravdu hygienická. Jsme moc spokojení.“

Zkuste to také a užívejte si soužití s vaším psím miláčkem ještě více. V našem e-shopu máme také záchody pro kočky, takže jestliže máte doma kočičku, objednejte si tuto variantu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení