Jak zhubnout přes stehna, bříško i zadeček?

Hubnutí, to je věčné téma zejména pro ženy. Jen málokterá je se svým vzhledem a postavou maximálně spokojená. Ideál krásy je v současné době poměrně krutý. Vysportované tělo, žádný špíček, to je na nás chrleno dnes a denně. Stačí se podívat na televizi, začíst se do časopisu či online magazínu, projet si Facebook nebo Instagram a nejde si nevšimnout jedné sexy kočky za druhou. Ze všech médií a blízkého okolí je na nás vyvíjen tlak na to, abychom neměli ani kilogram navíc. A depka je na světě.

Jste znechucená, vždy když se oblékáte do školy, práce, na nějakou akci a v zrcadle vypadáte úplně jinak, než jste si představovala? Ach, co teď? Nejraději byste ani nevycházela z domu? Jenže musíte a venku vám připadá, že všechny pohledy míří jen na vás a všichni si říkají, jak jste tlustá? Jenže jsou vaše pokusy o zhubnutí doposud neúspěšné? Ano, jak zhubnout – to je doslova noční můra.

Držet drastickou dietu je hazard se zdravím. Možná jste na to přišla sama, možná ještě ne, ale dobře vám radíme. Hladovka a drastické diety je cesta do pekel. Zkuste na to jít úplně jinak. Vyzkoušejte naše hubnoucí legíny.  Možná si říkáte, jak vám takové legíny pomohou zhubnout? Připadá vám to nereálné? Dejte této možnosti šanci, sama budete překvapená.

Legíny na hubnutí nejsou obyčejné legíny

Legíny jsou vyrobeny z inovativního materiálu Neotex a fungují na principu tvarování postavy pomocí zvyšování tělesné teploty a tzv. sauna efektu. Jistě jste už slyšela o tom, že pravidelný pobyt v sauně je skvělý doplněk při hubnutí. A vezměte si, že v sauně neděláte vůbec nic. Jen sedíte nebo ležíte a přitom hubnete. Takže buď můžete chodit denně do sauny, což je docela časově i finančně náročné, nebo si prostě a jednoduše oblečete naše hubnoucí legíny. Pod nimi se potíte, ale vnější vrstva legín veškerý pot pohltí, takže budete stále v suchu.

Co musíte dělat, když si oblečete hubnoucí legíny?

V podstatě nic neobvyklého. Stačí dělat běžné činnosti. Hubnout budete při domácích pracích, jako je úklid, žehlení, dokonce i při sledování televize a při odpočinku. Klidně si je vezměte na noc a budete „pracovat“ na své postavě i během spánku. Samozřejmě pokud si tyto speciální legíny oblečete na jakoukoliv sportovní aktivitu, efekt budete ještě intenzivnější. V nabídce případně máme také hubnoucí břišní pás, který můžete s legínami kombinovat nebo je střídat.

„Nosím hubnoucí legíny klidně i do práce pod kalhoty, sukni i šaty. Pokud zapomenu, obleču si je na doma. Jsou velmi příjemné, takže je téměř necítím. Měla jsem obavy, zda se nošením nějaký efekt dostaví. Ale již nyní, po 2 měsících od pořízení, vidím, jak jsem štíhlejší. Změny si všimli již všichni z mého okolí. Je to skvělý pocit. Určitě budu legíny nosit dále a věřím, že docílím postavy, se kterou budu spokojená,“ podělila se s námi o svou zkušenost naše zákaznice paní Helena, 41 let z Kroměříže.

Nošením hubnoucích legín uberete centimetry

Jakmile hubnoucí legíny vyzkoušíte, brzy poznáte, že je to váš nejoblíbenější kousek. Jejich nošením se vám bude postava formovat v těch nejproblémovějších partiích. Jedny legíny zeštíhlí a zpevní postavu v oblasti bříška, zadečku i stehen.  Už nebudete muset řešit, jak zhubnout, protože hubnout opravdu budete.  Štíhlejší pas, pevný zadek a tenčí stehna – to bude realita!

„Děkuji Vám za to, že jsem objevila Vaše hubnoucí legíny. Jsou skvělé a jsem s nimi maximálně spokojená. Velice mně trápilo povislé břicho po porodu. A jelikož opravdu nejsem sportovní nadšenec, rozhodla jsem se vyzkoušet tuto možnost.  Vzala jsem si legíny na sebe, když jsem šla malou Klárku vozit v kočárku, když jsem doma uklízela nebo třeba jen odpočívala s malou. Břicho mám nyní díky nošení opravdu pevné a rovné. Ještě jednou děkuji, díky vám jsem opět zase šťastná,“ napsala nám tuto příjemnou zpětnou vazbu naše zákaznice Petra, 28 let z Prahy.

Hubnoucí legíny ve všech velikostech

Speciální legíny z Neotextu jsou vhodné pro každou ženu. K dispozici máme velikosti od S do XL, takže není problém vybrat velikost, která vám přesně padne.

Objednávku můžete snadno provést na této stránce: https://www.bilatlapka.cz/-hubnouci-leginy/. Nyní máme speciální akci. Z původní ceny 450 Kč jsme legíny zlevnili na 250 Kč. Vyzkoušejte, nebudete litovat!