Svítící tyčinky by neměly chybět na žádné skvělé párty

Není pochyb o tom, že my jako národ se velmi rádi bavíme. Nehledě na to, o jakou věkovou skupinu se jedná, každý si najde to své, co jej zaručeně zabaví. Proto chodíváme na nejrůznější společenské akce, party, sami připravujeme narozeninové oslavy a pořádáme jiné významné události, u kterých se lze pořádně odreagovat a povyrazit si. Na to, jak moc je daná párty zábavná, působí řada doprovodných vlivů. Může se jednat o hudbu, složení společnosti jako takové, jídlo, pití a také něco navíc.

Kde všude mohou svítící tyčinky zářit?

Pokud sami pořádáte akce zábavného charakteru, obstarejte pro své návštěvníky světelné prvky, které danou párty povznesou na vyšší level. Poskytněte jim právě to něco navíc, co jinde jen tak běžné není. Přitom stačí málo. Naprosto magickou záležitostí jsou svítící tyčinky. Ano, nejsou na trhu žádnou novinkou. Stále je však na diskotékách, festivalech, koncertech, oslavách a různých párty vídáme poměrně málo.  Jako pořadatel můžete návštěvníkům tyto světelné efekty prodávat ihned při vstupu, v průběhu dané akce, zahrnout třeba do částky za vstupné nebo jen tak rozdávat jako pozornost.

„Vlastním taneční a hudební klub ve velkém městě, ve kterém pořádám diskotéky a nejrůznější akce. Hledal jsem něco, co by mohlo můj klub odlišit od konkurence. Pravdou je, že podobných podniků je v našem městě jako máku a není snadné si získat přízeň pravidelných návštěvníků. Začal jsem tedy vymýšlet něco navíc a pořídil jsem si na bilatlapka.cz právě svítící tyčinky. Říkal jsem si, že je to jen taková maličkost, která nestojí téměř nic. Netušil jsem, zda to bude návštěvníky vůbec zajímat. Ale u vybraných akcí při vstupu každý obdržel po jedné tyčince. Za prvé měla většina z nich radost, že prostě jen tak něco „zadarmo“ dostali (samozřejmě i tyčinka byla zahrnuta v ceně vstupného) a za druhé jsem viděl to nadšení, jak s tyčinkami doslova blbnou. Klub, který je osvětlen tímto způsobem, vypadá naprosto luxusně. Tohle prostě návštěvníky baví! Dnes už vím, že stačí malá investice, která dokáže z párty udělat divy a zaručí úspěch“, podělil se s námi o svou osobní zkušenost p.Pepa z Brna.

Podíváme-li se na to z druhé strany, i vy jako návštěvník těchto zábavných akcí můžete být hvězdou večera právě díky svítícím tyčinkám. Vyniknete z davu netradičním, zároveň naprosto luxusním způsobem, který stojí jen pár korun. Zaručeně z vás mnozí nespustí oči, navíc lze s tyčinkami zažít spoustu zábavy.

„Jsem už od přírody extrovertní typ. Jsem ráda středem pozornosti a zájem okolí mně prostě dělá dobře. Svítící tyčinku jsem si vzala na festival taneční hudby jen tak ze srandy a zjistila jsem, že o to více na mě okolí kouká. Někteří mě i zastavovali a ptali se, kde si mohou tyčinku koupit. Dnes už mám doma pravidelně zásobu svítících tyčinek různých barev a často si vezmu ne jednu, ale hned několik. Je s nimi prostě mnohem větší zábava“, řekla nám svou osobní zkušenost slečna Lenka Malá z Českých Budějovic.

Svítící tyčinky by rovněž měly být nezbytností na každé dětské párty a oslavě. Tyhle efektní věcičky děti prostě milují. Takže pokud budete plánovat oslavu pro děti, svítící tyčinky musíte zajistit.

„Náš syn slavil své sedmé narozeniny a přál si velkou oslavu. Pozval své kamarády, spolužáky i rodinu. No prostě taková ta dětská mega párty s balónky a dortem. S manželem jsme se předem děsili toho, jak bude den probíhat a že bude náš dům i zahrada vzhůru nohama. Já měla na starosti jídlo a pití, manžel výzdobu. Ani už nevíme, jak jej to napadlo, ale hledal na internetu párty doplňky a narazil na stránky bilatlapka.cz, kde vybral mimo jiné i svítící tyčinky. Když jsme je dětem vyndali a ukázali jim, co vše s nimi lze dělat, o zábavu nebylo nouze. Dětem zářili jiskřičky štěstí v očích a program oslavy byl jasný. Hlavní roli hráli svítící tyčinky“, napsala nám paní Jana z Kamenice na náš dotaz, jak byli s nákupem u nás spokojení.

Jak udělám, ať svítící tyčinky svítí?

Použití těchto světelných tyčinek je velice snadné. Tyčinka se pouze ohne. V tu chvíli dojde ke smíchání fluorescenčních látek, které vytvářejí krásný světelný efekt.

Jak dlouho vydrží svítící tyčinky svítit?

Svítící tyčinky vydrží svítit až neuvěřitelných 27 hodin. Po dobu 7 hodin září intenzivně, zbývajících 20 hodin sice slaběji, stále však svítí.

Proč koupit více kusů?

Jednoduše proto, protože se vám to prostě vyplatí. V balení naleznete 50 nebo 100 kusů tyčinek různých barev o délce 25 centimetrů s průměrem cca 0,5 centimetru. 

Co lze ze svítících tyčinek tvořit?

Z tyčinek lze vytvořit náramek, náhrdelník, čelenku, brýle a udělat jakékoliv jiné tvary. Fantazii se meze nekladou. Pomocí konektorů je možné tyčinky spojovat, takže s nimi zažijete spousty zábavy a tvořivých chvil.

Objednejte si svůj balíček svítících tyčinek a poznejte, jak jsou tyto potřeby na oslavy oblíbené, žádané, cool, trendy a magické.