Týdenní dávkovač léků

Kód: 303-68
290 Kč –45 %
1V6A7916
290 Kč –45 % 159 Kč 131 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tápe váš dědeček či babička ve změti léků, které má užívat? Vyznat se ve všech těch pilulkách bývá často oříšek. Usnadněte seniorům užívání léků s naším týdenním dávkovačem léků, který jim pomůže užít každý lék ve správný den i denní dobu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma zapomnětlivého seniora, který často ztrácí přehled o tom, kdy má brát které léky a jestli si je už vůbec vzal? To může být velmi nebezpečné. Pořiďte babičce a dědečkovi týdenní dávkovač léků, se kterým bude mít o všech svých lécích jasný přehled a který mu v krajním případě může zachránit i život.

 

Hlavní výhody

  • zabrání zapomínání na léky
  • usnadní užívání léků
  • přehledně uspořádané léky na týden dopředu
  • vyjímatelné přihrádky na každý den
  • oddělené přihrádky na různé části dne
  • praktický dárek pro seniory

 

Usnadněte seniorům užívání léků

Vyznat se v množství léků, které má člověk užívat, bývá často oříšek. Zjednodušte si užívání léků a předejděte případným zdravotním komplikacím. S naším přehledným týdenním dávkovačem léků už se v množství pilulek nikdy neztratíte.

 

Přehledně uspořádaná přesná dávka léků na celý týden

Organizér na léky, doplňky stravy a vitamíny je přehledně rozdělený do sedmi pater. Jednotlivá patra jsou označena názvy dnů v týdnu od pondělí až do neděle. Každé patro tvoří krabička, která je ještě dále rozdělena na čtyři přihrádky označené denní dobou, ve kterou máte ten který prášek užívat. Můžete si tak hravě oddělit léky na ráno, poledne, večer či na noc a užít každý lék nejen ve správný den, ale i ve správnou denní dobu, což je velmi důležité. Stačí si jednou týdne připravit léky do každého patra dávkovače a otravné každodenní starosti s užíváním léků jsou ty tam. Dávkovač léků vše ohlídá za vás a vy hned přesně vidíte, kdy si máte který lék vzít, případně jestli jste si ho už vzali či nikoli.

 

Denní dávka léků na doma i na cesty

Týdenní dávkovač léků je praktický pomocník pro seniory na doma i na cesty. Plastovou krabičku s dávkou léků na den můžete snadno z dávkovače vyjmout a vzít si ji s sebou na výlet či návštěvu u příbuzných. Díky kompaktním rozměrům je krabička s léky velmi diskrétní a vejde se vám prakticky kamkoli, do kabelky, peněženky, kapsy u saka či kalhot atd.

 

Specifikace:

  • materiál: plast
  • rozměry dávkovače: 12 x 9,5 x 5,8 cm 
  • rozměry přihrádek: váška krabiček 1,2 cm, moon/eve. 3,6 x 2,6 cm, morn./bed 2,5 x 2,6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Organizéry
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: