Zákaznická podpora:info@bilatlapka.cz

Melaminová nano čistící houba

Kód: 506-17/A
Více variant
od 45 Kč až –64 %
images
od 45 Kč až –64 % od 20 Kč od 17 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Zbavte se odolných nečistot snadno a rychle s melaminovou čisticí nano houbičkou. Vodní kámen, počmárané zdi a podlahy, šmouhy od podrážek, zaschlé skvrny… Nano houba si se vším hravě poradí.

Detailní informace

Počet: 1 ks,
Momentálně nedostupné | 506-17/A
45 Kč
20 Kč
17 Kč bez DPH
Počet: 5 ks,
Momentálně nedostupné | 506-17/B
225 Kč
80 Kč
66 Kč bez DPH
Počet: 2 ks,
Momentálně nedostupné | 506-17/C
79 Kč
35 Kč
29 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Vodní kámen, nevzhledné šmouhy, zaschlá špína, nábytek pomalovaný propiskou či fixem, odolná mastnota a mnoho dalšího. Před melaminovou nano čisticí houbičkou není žádná špína v bezpečí. Díky tomuto malému zázraku bude váš dům zářit leskem a čistotou.

 

Hlavní výhody

  • vyčistí odolné nečistoty
  • víceúčelové využití
  • rychlé a ekologické čištění
  • nepotřebujete chemické čističe
  • snadné použití

 

Melaminová houba odstraní téměř jakoukoli nečistotu

 Zapomeňte na saponáty plné chemikálií a laciné houbičky, kterými stejně všechno nevyčistíte. Přinášíme vám revoluční melaminovou nano čistící houbu, která odstraní i ty nejodolnější nečistoty. Houbičku využijete v domácnosti i na zahradě. Spolehlivě odstraní vodní kámen z obkladů, dřezů, van, vodovodních baterií atd., zbaví vás odolných mastných skvrn ze sporáku či digestoře, vyčistíte s ní zašlé spáry mezi kachličkami, sprchové kouty atd. Můžete ji použít k čištění těsnících gum v lednici a mrazáku. Nano houba si poradí i se zašlými nebo zrezivělými kovovými předměty, oživí zašlý plastový zahradní nábytek, vyčistí plastové okenní rámy či parapety.  Odstraní špínu z plastových bot i šmouhy od bot na podlaze. A co když vám děti pomalují stěny v obýváku nebo nábytek? Ani to není pro melaminovou nano houbu žádný problém. Houbička vyčistí i čmárance od nesmývatelných lihových fixů a propisek nebo posprejované stěny.

 

Snadný, rychlý, levný a ekologický úklid domácnosti

 Čisticí nano houbička je tvořena pouze pěnou a nemá v sobě žádný čisticí prostředek. Čištění pomocí této houby je tedy naprosto ekologické. Díky pórovitému povrchu houby snadno a rychle odstraníte i odolné nečistoty a zašlou špínu. Melaminovou houbu stačí navlhčit, případně lehce namočit do vody, vyždímat a jemným tahem můžete začít čistit. K čištění nepoužívejte žádné čisticí prostředky. Z houbičky si můžete snad nožem uříznout přesně takový kus, jaký k čištění potřebujete. Nedoporučujeme používat melaminovou nano houbu na povrchy s vysokým leskem, mohlo by dojít k jejich zmatnění. Před začátkem čištění je vždy lepší houbičku vyzkoušet na kousku čištěného povrchu. Po čištění vždy houbičku opláchněte čistou vodou a nechce oschnout. Po určité době se houbička opotřebí a může se začít drolit. Drolící část odřízněte a zbytek houbičky můžete dál používat k čištění.

 

Specifikace:

  • rozměry:  10 x 6 x 2 cm
  • materiál: melamin
  • barva: bílá
  • balení obsahuje 2 ks houby

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.8.2018
nic moc,kolik je v tom chemie,raději s tím nic co by mohlo přijít do styku s jídlem,nepoužívám,na dlaždičky super.