O nás

Snažíme se nabízet originální dárky a zboží za tu nejlepší cenu a těmi nejlepšími službami. Věříme, že úsměv a spokojený zákazník je pro nás víc, než milionové obraty našich velkých bratříčků.

Kdo jsme:

mary2

Mary

Manažerka obchodu a řešitel reklamací

Mary je naše usměvavé sluníčko. Má ráda tanec ve všech směrech, ale nejhlavnější směr ji udává tyč u pole dance. Při vyzvedávání balíčku budete odcházet s veselou náladou a úsměvem na rtu. Pokud potřebujete vrátit zboží nebo pořešit reklamaci, Mary je tu pro Vás a vždy Vám poradí a vše rychle vyřídí. Vybírá pro Vás to nejlepší zboží a pokud ji vyjde čas, snaží se ho i testovat ve svém neobyčejném životě. Pro ní žádný problém, není problém. A pokud přijdete s tyčí, ukáže Vám sestavu Extended Frodo.

petr_jerabek_web_1

Petr

Shop assistent

Petr je náš nový pomocník, kterého nejčastěji můžete najít nad hromadou knih z anatomie, fyziologie, patologie. Určitě je dobré se s ním skamarádit, jednoho dne Vám totiž může náš budoucí pan doktor zachránit život. Když nepobíhá kolem pacientů, můžete ho najít u leteckého simulátoru, jak letí z Ruzyně někam do Ameriky nebo až na konec světa, nebo u sledování nějakého dobrého filmu. S chladnou hlavou se pokusí vyřešit každý problém a nejlépe Vám poradit a svým šarmem se bude snažit zapůsobit na slečny, aby u nás s radostí znovu nakoupily. 

lucka

Lucka

Back office

Vždy usměvavá a hlavně ochotná řešit naše interní procesy a vyřizovat vše potřebné, aby eshop běžel podle zákonů a pravidel. Vždy nám vše bez problémů zařídí a ještě se u toho bude uculovat. 

 

verca

 

Verča

Produktový specialista

Verča je stálice Biletlapka.cz. Je zodpovědná za finance a vyhledává nové a zajímavé produkty, které bychom mohli nabízet. Jeji repertoár je zaměřený především na neobvyklé a krásné doplňky s praktickým využitím.

Verča velmi ráda dostává milostné vzkazy, prý jsou nejlepší při platbě převodem v kolonce Vzkaz pro příjemce.

jirka

Jirka

Marketing a rozvoj

Stará se hlavně o nové možnosti, marketingové kampaně, rozvoj eshopu, reklamace a spokojenost všech zvířátek v obchodě. Pokud máte jakékoliv připomínky k provozu, nespokojenost či snad i zlost, nebojte se ho kontaktovat na jirka@bilatlapka.cz.