/*overeni search console*/
Zákaznická podpora: info@bilatlapka.cz

Slzný plyn NATO - zelený

Kód: 303-41/A
300 Kč –52 %
052A9816
300 Kč –52 % 145 Kč 120 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Myslete na své bezpečí a neponechejte nic náhodě! Pořiďte si tedy slzný plyn NATO ve formě spreje, který se stane Vaším osobním bodyguardem a spolehlivě Vás ochrání před nebezpečím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denně na nás z novin útočí palcové titulky typu: „Tři benzinové pumpy přepadeny v jeden večer“, „Mladá žena nalezena mrtvá“ atd. A totéž se dozvídáme i od jinak usměvavých televizních moderátorek. Vražda, znásilnění, krádeže, napadení a různé násilné trestné činy jsou v dnešní době bohužel na denním pořádku a bylo by krajně nezodpovědné domnívat se, že se Vás to netýká. Myslete na své bezpečí a neponechejte nic náhodě! Ptáte se, jak ochránit sebe, svůj majetek i své blízké? Jedinou možností je nosit při sobě nějaký ochranný prostředek. Nemáte rádi střelné zbraně, paralyzéry Vám přijdou příliš nebezpečné a kuchyňský nůž s sebou v kabelce asi také nosit nebudete. Pořiďte si tedy slzný plyn NATO ve formě spreje, který se stane Vaším osobním bodyguardem a spolehlivě Vás ochrání před nebezpečím.

S délkou 7,5 cm a šířkou 3,5 cm v průměru lze slzný plyn nosit klidně i v kapse nebo v minikabelce. Po zakoupení spreje je dobré jej odpečetit a venku na otevřeném prostranství vyzkoušet. Zvyknete si tak na dynamiku toku a získáte jistotu při zacházení s tímto sprejem. Vyhněte se použití slzného plynu v uzavřených prostorách či proti větru. Slzný plyn NATO má dráždivé účinky, které se projevují slzením, pálením očí, nosu a dýchacích cest. Pálení v oku automaticky aktivuje zavírání očí, což je důvod, proč začne být zasažená osoba rychle zmatená, což Vám poskytne dostatek času na útěk do bezpečné vzdálenosti. Trvání účinku je přibližně 30 minut a pak úplně zmizí bez zanechání jakýchkoli stop.

Výhody:

  • snadné použití
  • spolehlivě neutralizuje protivníka
  • kompaktní
  • prověřená kvalita
  • nezanechává následky

Specifikace:

  • obsah: 40 ml
  • účinek vydrží 30 min
  • rozměry: 7,5 x 3,5 cm
  • hořlavý

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: