Zákaznická podpora:info@bilatlapka.cz

Sprcha s LED osvětlením - 3 barvy podle teploty vody

Kód: 104-35
560 Kč –50 %
052A2641
560 Kč –50 % 279 Kč 231 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Užijte si maximální pocit relaxace a jedinečné světelné efekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také milujete sprchování? Chcete vnést do své koupelny hravost a dotek elegance? Užijte si maximální pocit relaxace a jedinečné světelné efekty stejně jako naši ostatní zákazníci. Není nad horkou sprchu, po které se vždy cítíte jako znovuzrození. Je skvělým začátkem každého dne, protože Vám dodá potřebnou dávku energie a pořádně Vás po ránu nakopne. Večer z Vás zase smyje celodenní starosti, příjemně Vás naladí a stane se skvělou závěrečnou tečkou před spaním. Tato nová kolekce sprchových hlavic dá Vašemu sprchování nový rozměr a jistě si s ní užijete spoustu zábavy jak Vy, tak i Vaše děti.

Světelné LED zařízení je umístěno přímo uvnitř sprchové hlavice, přičemž integrované LED diody jsou schopny měnit barvy v závislosti na teplotě protékající vody. U varianty se 3 barvami se mění barvy následovně: pokud je teplota vody nižší nebo rovna 32 stupňů Celsia, objeví se zelená barva. Při teplotě vody mezi 33 až 41 stupňů Celsia bude sprcha svítit modře. Jakmile se teplota zvýší v rozmezí 42 - 45 stupňů Celsia, automaticky se ukáže červená barva a při teplotách nad 46 stupňů Celsia začne červená okamžitě blikat.

Nepotřebujete žádné baterie, LED diody jsou poháněny pouze tlakem vody a světlo se spustí pokaždé, když pustíte vodu. Hlavice splňuje mezinárodní normy a je tedy plně kompatibilní s jakoukoli sprchou.

 

Výhody:

  • změny barvy v závislosti na teplotě vody
  • LED diody poháněné pouze tlakem vody
  • neomezuje průtok vody
  • snadná instalace


Specifikace:

  • materiál: plast
  • u varianty 3 barev: ≤ 32 stupňů Celsia: zelená barva, 33 – 41 stupňů Celsia: modrá barva, 42 - 45 stupňů Celsia: červená barva, ≥ 46 stupňů Celsia: blikající červená
  • pro intenzivní barvy musí být silnější tlak vody, při slabém tlaku nemají LED barvy sílu a mohou poblikávat
  • neobsahuje žádné baterky ani elektřinu, svítí díky tlaku vody 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: