Zákaznická podpora: info@bilatlapka.cz

Twister: Klasická hra (otevřená nebo pomačkaná krabice)

Kód: 900-05
450 Kč –67 %
052A8222
450 Kč –67 % 150 Kč 124 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné

Rozhýbejte ztuhlé kosti a dopřejte si pořádnou porci zábavy s klasickou společenskou hrou Twister. Ideální zpestření rodinných večerů s dětmi i na párty s přáteli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra je kompletní, byla otevřena a může mít poničenou krabici. Pro vlastní využití je ideální, jistě nedoporučujeme jako dárek. 

Pravá ruka na červenou, levá noha na modrou… Kdo by neznal legendární hru Twister. Procvičte si celé tělo a zároveň si dopřejte pořádnou porci zábavy. Společenská hra Twister byla původně určena pro děti, ale postupem času si získala oblibu i u dospělých, a to především jako zábavné zpestření večírků i klidných večerů v rodinném kruhu.

Hlavní výhody:

  • vhodná pro děti i dospělé
  • ideální na večírky
  • libovolný počet hráčů
  • vhodné pro vnitřní i venkovní použití

 

Princip je jednoduchý: vystrčit protihráče z herního pole, udržet rovnováhu a zůstat na vyznačených polích. Zvolíte si rozhodčího, který roztočí střelku, nahlásí vám část těla a barvu na kterou střelka ukazuje a vy musíte umístit tuto část těla na příslušný volný barevný kruh. Poté přijde řada na vašeho protihráče. Hra Twister je vhodná pro dva i více hráčů, kteří mohou utvořit týmy. Na zadní straně balení naleznete podrobný návod k použití včetně různých herních variant v závislosti na počtu hráčů. Hru můžete používat ve vnitřních i venkovních prostorách.

Specifikace:

  • vhodné pro děti od 6 let
  • minimální počet hráčů: 2
  • obsah balení: hrací podložka, rotační deska se střelkou, základnový kolík

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: